Grove Of The Ventari
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

4 posters

Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by mazdanon Wto Lis 24, 2015 11:29 pm

Ze znajomymi chyba najbardziej lubię grać w Civilization 5, swego czasu bardzo mnie też wciągnął War Thunder, a na początku roku chyba przegrałem życie na nowo w Worms Armageddon, jak tylko dorwałem z Bundle'a z masą gier z Wormsami. Pościgać się też lubię, choć ostatnia ścigałka, w jaką grałem to Gran Turismo 4 na PS2, a z tych bardziej pomiganych lubię Crash Team Racing (PSX) i Mario Kart, jeśli się nadarzy okazja. Very Happy Miałem ze dwa lata temu jedno podejście do Amnesii, ale horrory mnie przerastają bardzo, a przynajmniej wtedy mnie przerosła Amnesia. Teraz być może poszłoby mi lepiej, muszę to kiedyś sprawdzić.


Jak widać, nie mam ulubionego gatunku gier, rozstrzał potrafię mieć ogromny i jeśli gra jest dobra, to gatunek się prawie nie liczy. Prawie, oprócz RTSów, czyli strategii czasu rzeczywistego. Moje myślenie bywa po prostu zbyt wolne, żeby ogarnąć coś, co dzieje się już teraz,  nagle i często nie nadążam za czasem na poprawną reakcję. Za to turówki uwielbiam (Pokemony i HoMM głównie!). Przy czym w HoMM siedzę w obu obozach. Moim zdaniem zarówno trójka, jak i piątka mają swoje plusy.
Jak w trójce bardziej mi się podoba baśniowa oprawa, tak w piątce bardzo mi przypadła do gustu mechanika gry, m.in. poziomowanie postaci, turowy system walki, różniący się trochę od w miarę prostego z trójki.

A wy w jakie gry lubicie grać poza GW2? Zarówno te single player, jak i takie, w które można grać w parę osób. Piszcie, być może, jakby się okazało, że nasze gusta się nakładają, to może dałoby radę kiedyś oderwać się od GW2 na chwilę na jakąś rozgrywkę w coś innego dla odmiany. Smile
mazdanon
mazdanon

Liczba postów : 16
Join date : 07/11/2015

Powrót do góry Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Re: Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by Soneilon Sro Lis 25, 2015 9:43 pm

No ale by zapomnieć o Minecrafcie i Portalu 2 to Ci nie wybaczę Very Happy

Ode mnie mogę powiedzieć, że najbardziej przepadam za turówkami i RTSami. Star Craft, Warcraft 3, Albo bardziej egzotyczne i skupiające się bardziej na gospodarce czyli Anno, Civ, Heroes 3 i 5. Jestem też fanem Final Fantasy i ograłem już 1, 2, 3, 4 (<3), 7, 13.

Standardowe gry imprezowe też są w moim repertuarze czyli: Mario Kart, Mortal Kombat, Guitar Hero itp.

Oj dużo by wymieniać dużo... Very Happy
Soneilon
Soneilon
Admin

Liczba postów : 25
Join date : 07/11/2015

https://grove.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Re: Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by mazdanon Sro Lis 25, 2015 9:53 pm

Ja bym sobie nie wybaczył, że Final Fantasy IX nie wymieniłem... Minecraft to w obecnych czasach prawie oczywistość, lubię czasem postawić kilka klocków, dobrze się wtedy czuję. Ograłem oba Portale, dwójkę ukończyłem dwa razy i po prostu uwielbiam GlaDOS. Z imprezowych jeszcze w Tekkena chętnie pogram i skopię kilka tyłków. ^.^
mazdanon
mazdanon

Liczba postów : 16
Join date : 07/11/2015

Powrót do góry Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Re: Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by Rinzi98 Czw Lis 26, 2015 10:23 am

Hej. Ja poza Guild Wars 2 nie gram aktualnie w nic ale zanim poznałem ten epicki tytuł pogrywałem w World of Warcraft, Warcraft 3, Aion, Minecraft, The elder scrols V Skyrim <3 no i było jeszcze kilkanaście mniejszych tytułów ale nie są one ważne. Hmm byłoby można kiedyś razem pograć w Minecrafta razem Wink
Rinzi98
Rinzi98

Liczba postów : 9
Join date : 08/11/2015
Age : 25
Skąd : Mońki

Powrót do góry Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Re: Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by Soneilon Czw Lis 26, 2015 11:34 am

Czemu nie, serwer czeka zakurzony Wink

Kurcze jak mogłem zapomnieć o TES! Morrowind, Oblivion, Skyrim! Morrowind - na tej grze się wychowałem! Zawsze szedłem do kopalni gdzie można było znaleźć Daedryczną Dai-Katanę Razz
Soneilon
Soneilon
Admin

Liczba postów : 25
Join date : 07/11/2015

https://grove.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Re: Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by Atheran Nie Lis 29, 2015 6:14 am

Jak już poruszyliście temat o Minecrafcie to miałem
parę serwerów, jedne się cieszyły popularnością na
poziomie, drugie nie - LIFE IS BRUTAL. :C XD

Co do innych gier? W tym momencie co można
polecić?

  • League of Legends
  • CS:GO
  • Wiedźmin 3


Jest jeszcze parę tytułów, ale nie ma co się jakoś specjalnie
tutaj rozpisywać na te tematy. Very Happy

Atheran

Liczba postów : 2
Join date : 29/11/2015

Powrót do góry Go down

Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier? Empty Re: Coś poza Guild Wars 2 w sensie gier?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach