Grove Of The Ventari
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pogadanka.

4 posters

Go down

Pogadanka. Empty Pogadanka.

Pisanie by Rinzi98 Wto Lis 10, 2015 3:01 pm

Witajcie moi drodzy, z powodu baraku aktywności na forum pomyślałem że zrobię pogadankę dla wszystkich. Więc niech każdy napisze coś o swojej ulubionej klasie i rasie, dlaczego ją wybraliście Wink

Ja zacznę. Wybrałem Mesmera cat  rasy Sylvari, ponieważ jest to niespotykana klasa w innych grach i chciałem spróbować czymś nowym. Rasa Sylvari ponieważ bardzo fajnie wygląda i jest klimatyczna ( i nie jest tak wielka jak Norn Wink ) Pierwsze wrażenie było okropne bo za dużo tego różu i fiolety w skilach, lecz z czasem się można przywyknąć Wink. Skille bardzo fajne, iluzję, fantomy, teleportację, znikanie. Po prostu bomba ! A na PvP robi masakrę szczególnie 1 vs 1 z jakimś Elemętalem pirat  . Piętą achillesową jest tylko złodziej który kładzie w 1 sekundę Sad . W PvE jest trudno i ciekawie zanim się wejdzie do walki warto zrobić Portal by potem móc wrócić. Klasa idealna dla ludzi którzy lubią inne klimaty niż typowy wojownik i bicie po ryju. podczas walk trzeba myśleć i należy być skoncentrowanym by nie dać się zabić. Polecam dla kogoś kto lubi wyzwania.  Pozdro
Rinzi98
Rinzi98

Liczba postów : 9
Join date : 08/11/2015
Age : 25
Skąd : Mońki

Powrót do góry Go down

Pogadanka. Empty Re: Pogadanka.

Pisanie by Soneilon Wto Lis 10, 2015 3:27 pm

Pogadanka. TOO87VG

Oto Leyanah Egalen, mój main Very Happy

Ranger! Dlaczego? Ponieważ mam taką samą klasę, o takim samym nicku w Guild Wars 1 Smile Co mogę powiedzieć o klasie... Na ogół znienawidzona przez graczy ze względu na leniwość niektórych, więcej opisze ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=pSCrskT-z9w

W kwestii wyjaśnienia, pojęcie bearbow oznacza rangera łażącego z niedźwiedziem, który nie ma żadnej wartości dla grupy, ma tylko najwięcej hp. No i chodzą z longbowem nie wiedząc jak z niego korzystać. Jest taki skill, który robi knockback przez co miesza plany całej reszty grupy. Mob w którego miał trafić aoe nie trafia Very Happy

Oczywiście ja używałem longbow + axe/warhorn i pety wartosciowe Razz Na szczęście wraz z dodatkiem Ranger dostał staff Very Happy Także teraz jestem full cleric, support i mam nadzieję utrzymywać grupę przy życiu Smile

Dlaczego sylvari... Najmłodsza rasa Tyrii, której na początku gry jeszcze nie znałem (całą resztę poznałem w GW1). Okazuje się że był to dobry pomysł i wiele się dowiedziałem, po za tym w dodatku ta rasa ma jeszcze dodatkowy plot twist ze względu na to, że Mordremoth, czyli drugi smok z którym się bijemy jako miniony ma właśnie... sylvari Very Happy Tak więc stara się wejść nam do głowy i zapanować nad naszą postacią Smile
Soneilon
Soneilon
Admin

Liczba postów : 25
Join date : 07/11/2015

https://grove.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pogadanka. Empty Re: Pogadanka.

Pisanie by Gabi_Desu Czw Lis 12, 2015 8:57 pm

Aye, moją główną postacią jest guardian ponieważ jest świetnym tankiem i selfhealerem, do tego irytującym złośliwcem pod względem kondycji- a dokładniej burningu :>. Mój nick w grze to TautanaTheGreen.

Używam kombinacji torch+sword a na second handzie greatsword, głównie ze względu na 3 skill tej klasy z tej broni, który jest wielkim wyskokiem, przyśpieszającym przebycie jakiejś drogi. Ew spiesze sie to szybko użyje 3jeczki i jest dalej Very Happy.

Human, bo uważam że rasa ludzka ma wielki potencjał c:.
Gabi_Desu
Gabi_Desu

Liczba postów : 6
Join date : 07/11/2015
Age : 30

Powrót do góry Go down

Pogadanka. Empty Re: Pogadanka.

Pisanie by mazdanon Czw Lis 12, 2015 10:49 pm

Najpierw chciałem stworzyć łucznika (tutaj: rangera), ponieważ zawsze mnie ciągnęło do broni dystansowych. Myślałem też nad magiem (tutaj: elementalistą). Jednak kiedy usłyszałem o tym, że jest tu klasa, która para się bronią palną to nie mogłem się powstrzymać i popędziłem od razu do Engineera. Ogólnie połączenie charra i Engineera kojarzy mi się z krasnoludami majstersztykami i właśnie taką postać chciałbym stworzyć. Technologicznego zapaleńca z dwoma pistoletami i monoklem, który truje życie przeciwnikom.
W sumie tyle. Smile
mazdanon
mazdanon

Liczba postów : 16
Join date : 07/11/2015

Powrót do góry Go down

Pogadanka. Empty Re: Pogadanka.

Pisanie by Soneilon Sob Lis 14, 2015 9:10 am

To w takim razie specjalnie dla Ciebie:
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Monocle_(medium)

Monokl Very Happy
Soneilon
Soneilon
Admin

Liczba postów : 25
Join date : 07/11/2015

https://grove.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pogadanka. Empty Re: Pogadanka.

Pisanie by mazdanon Pon Lis 16, 2015 11:27 am

Soneilon napisał:To w takim razie specjalnie dla Ciebie:
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Monocle_(medium)

Monokl Very Happy

Muszę to mieć.

EDIT: Bardzo muszę!
mazdanon
mazdanon

Liczba postów : 16
Join date : 07/11/2015

Powrót do góry Go down

Pogadanka. Empty Re: Pogadanka.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach