Grove Of The Ventari
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Screeny z Lost Precipice !

2 posters

Go down

Screeny z Lost Precipice ! Empty Screeny z Lost Precipice !

Pisanie by Rinzi98 Nie Lis 22, 2015 8:56 pm

Witajcie moi drodzy ! Z Krzysiem (Sonelionem) pochodziliśmy po naszej przyszłej siedzibie i postanowiłem zrobić kilka screenów prezentujących krajobraz i kilka lokacji takich Arena i Kopalnia dla osób które nie posiadają dodatku i nie mogą tam wejść. Muszę przyznać że Arena Net nie żałowała czasu na projektowanie tej lokacji, ponieważ jest przezajebista ! Widoki i architektura są cudowne, tak jakby chodziło się po jakimś zaginionym mieście Azteków czy Majów. A zresztą co ja będę gadał ?! Sami zobaczcie na screenach które wam zrobiłem eksplorując to cudo Architektoniczne ;D A Krzyśkowi dziękuję za pomoc i fajną zabawę farao

PS. Chciałbym wam zaproponować zrobienie wirtualnego Albumu członków naszej Gildii, byśmy wstawiali tam zdjęcia z różnych wypadów wspólnych czy nawet zwykłe zdjęcia ze śmiesznymi sytuacjami z naszym udziałem. Z chęcią bym się wszystkim zajął jeżeli spodoba się wam pomysł. Waszą opinię piszcie w komentarzach.

Aaa o to link do screenów:    https://imgur.com/a/QZFZB
Rinzi98
Rinzi98

Liczba postów : 9
Join date : 08/11/2015
Age : 25
Skąd : Mońki

Powrót do góry Go down

Screeny z Lost Precipice ! Empty Re: Screeny z Lost Precipice !

Pisanie by Soneilon Nie Lis 22, 2015 10:38 pm

Fajne screeny, niektóre, na przykład te z synchronicznego tańca, prześmieszne Very Happy
Dzięki za wypad i świetny pomysł Wink

Uruchomiłem moduł do dodawania zdjęć, ale nie wiem jak to wyjdzie bo mamy tylko 20 mega. Przydałoby się jakiś zewnętrzny serwis znaleźć, ale bardzo ciekawy pomysł z tym albumem.
Soneilon
Soneilon
Admin

Liczba postów : 25
Join date : 07/11/2015

https://grove.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach