Grove Of The Ventari
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coś o sobie

+2
Gabi_Desu
Soneilon
6 posters

Go down

Coś o sobie Empty Coś o sobie

Pisanie by Soneilon Sob Lis 07, 2015 12:59 pm

Powiedzcie coś o sobie Very Happy
Niekoniecznie coś z naszego świata chyba że chcecie.
Bardziej informacje z gry typu: od kiedy gracie, co lubicie najbardziej robić w grze, jaki rodzaj konta posiadacie itp.

Może ja zacznę Wink

Gram od headstartu czyli od ponad 3 lat, głównie skupiam się na PvE i lore gry ale jak nadarzy się potrzeba to nie stronię od PvP i WvW.

Konto z dodatkiem więc postaram się o GH Smile
Soneilon
Soneilon
Admin

Liczba postów : 25
Join date : 07/11/2015

https://grove.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Coś o sobie Empty Re: Coś o sobie

Pisanie by Gabi_Desu Sob Lis 07, 2015 8:22 pm

Yo, jestem Gabi i też gram w GW od prawie headstartu. Gram głównie pve, czasem wvw, czasem pvp. Więc do wyboru do koloru ;>. Pozdro!
Gabi_Desu
Gabi_Desu

Liczba postów : 6
Join date : 07/11/2015
Age : 30

Powrót do góry Go down

Coś o sobie Empty Re: Coś o sobie

Pisanie by Samantha Blaze Nie Lis 08, 2015 1:45 pm

Hej, z tej strony Amanda, gram od jakichś 3 miesięcy, może nawet troszkę dłużej (nie pamiętam dokładnie). Konto oczywiście z dodatkiem,  gw2 jak i gw znam dosyć dobrze. Wcześniej byłam w gildii rpg jakiś miesiąc, może nieco więcej ale odeszłam bo gildia dzieliła się na tych elitarnych, ważnych i tych mniej ważnych a w zasadzie zapomnianych, ale to w sumie stare kwasy i nie ma co się na ten temat rozpisywać. Ogólnie jestem gadułą, tylko muszę się rozkręcić jeśli mam z kim rozmawiać Razz

Gram PvE, może ze 2 razy byłam na PvP i WvW ale to tylko po to by zrobić JP Smile

Samantha Blaze

Liczba postów : 5
Join date : 07/11/2015
Age : 28

Powrót do góry Go down

Coś o sobie Empty Re: Coś o sobie

Pisanie by mazdanon Nie Lis 08, 2015 6:41 pm

To ja jestem Daniel, gram od dwóch tygodni, jeszcze nie mam dodatku, a o grze ani uniwersum nie wiem prawie nic, więc totalnie na nowo odkrywam Tyrię. Na razie nie rajcuje mnie PvP, ani WvW, gram Engineerem i chwilowo jest to mój main. Lubię wspólne wypady i chętnie w czymś pomogę, jeśli będę umiał i jeśli będę w grze. Wink
mazdanon
mazdanon

Liczba postów : 16
Join date : 07/11/2015

Powrót do góry Go down

Coś o sobie Empty Re: Coś o sobie

Pisanie by Rinzi98 Nie Lis 08, 2015 7:14 pm

Hej ja nazywam się Artur, gram w Gw2 od około 3 tygodni, nie posiadam dodatku ale mam zamiar się w niego zaopatrzyć. Poznałem już jakieś podstawy gry, pograłem chyba każdą klasą żeby sprawdzić możliwości i zdecydowałem się na Mesmera który chyba będzie moim wybrankiem Very Happy Byłem w Gidli innej ,lecz odszedłem ponieważ była hierarchia masakryczna i zdanie ,małych, się nie liczyło wiec nie dla mnie takie towarzystwo Mad jeżeli jacyś bardzo początkujący gracze będą potrzebowali pomocy w wprowadzeniu do gry to chętnie służę pomocą pirat
Rinzi98
Rinzi98

Liczba postów : 9
Join date : 08/11/2015
Age : 25
Skąd : Mońki

Powrót do góry Go down

Coś o sobie Empty Re: Coś o sobie

Pisanie by Chomiczek Pon Lis 16, 2015 11:11 pm

Hej :-) Jestem Kuba i gram od około 4 miesięcy :-) posiadam dodatek :-) Gram Defenderem i Rangerem :-)
Nie za bardzo przepadam za PvP, ale postaram się jak mogę :-)
PS:
Jestem Chomikiem :-P
Chomiczek
Chomiczek

Liczba postów : 3
Join date : 16/11/2015

Powrót do góry Go down

Coś o sobie Empty Re: Coś o sobie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach